نشست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با تشکل های دانشجویی استان

نشست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با تشکل های دانشجویی استان
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری : تشکل ها ی دانشجویی باید با ایده پردازی و برنامه محوری در مسیر توسعه استان نقش‌آفرینی نمایند .

 ✅‌ سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در نشست تشکل های دانشجویی استان بر ایده پردازی و برنامه محوری تشکل‌های دانشجویی در مسیر توسعه استان تاکید کرد .

 به گزارش روابط عمومی استانداری؛
اولین نشست تشکل های دانشجویی استان با هدف گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو و هم اندیشی در خصوص مطالبات حوزه دانشجویی به ریاست محمد هادی مرعشی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های سطح استان برگزار شد.

 محمد هادی مرعشی ضمن گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو گفت : دانشگاهها باید در مسیر توسعه و پیشرفت استان نقش‌آفرینی نمایندکه به نظر می‌رسد این موضوع مغفول مانده است .

وی افزود :برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها از منویات مقام معظم رهبری است که دانشجویان و در راس آنها تشکل‌های سیاسی باید برگزاری آن را مطالبه نمایند و خمودگی دانشگاه‌ها را با برگزاری این کرسی ها به نشاط سیاسی تبدیل کنند.

 کوثری مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و دبیر کمیسیون دانشجویی نیز در این نشست از تشکل های دانشجویی به عنوان عصاره دانشجویان یاد کرد که به دنبال مطالبه گری و نقش آفرینی در حوزه های مختلف دانشجویی هستند.
وی گفت : برگزاری این جلسه برای هم اندیشی در حوزه دانشجویی و بر محور استفاده از نظرات فرهیختگان دانشگاهی است و بر آنیم تا با هدف گذاری این جلسات بتوانیم نقش تاثیرگذار دانشجویان را در جامعه مشخص نماییم.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۵۶۸
کد خبر : ۸,۱۱۰