جلسه کمیسیون دانشجویی

جلسه کمیسیون دانشجویی

جلسه کمیسیون دانشجویی با هدف بررسی مشکلات حوزه دانشجویی و هماهنگی جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم ٩دی روز بصیرت و میثاق با امت به ریاست کوثری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برگزار شد.

ابوذر کوثری مدیر کل سیاسی:
🔹جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی استانداری، جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان با هدف بررسی مشکلات حوزه دانشجویی و هماهنگی جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم ٩دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به ریاست کوثری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر کمیته دانشجویی شورای تأمین با حضور روسا و معاونین امور دانشجویی دانشگاههای استان برگزار شد.
 کوثری مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر کمیته دانشجویی شورای تامین استانداری با  اشاره به اهمیت ایجاد فضای پرنشاط سیاسی در دانشگاه‌ها تأکید کرد:این فضا ایجاد نمی‌شود مگر اینکه همه اعضای کمیسیون در شیوه مواجهه با فعالیت‌های سیاسی تشکل‌های دانشجویی رویکرد ایجابی داشته باشند و از مدار قانون و دستورالعمل های موجود در زمینه فعالیت این تشکل‌ها عدول نکنند.
 کوثری با اشاره به در پیش بودن مراسم ۹ دی بیان داشت : مراسم و رویدادهای مهم که در تاریخ معاصر ما رقم خورده بایستی تبدیل به فضایی برای اتحاد همدلی و وحدت باشند.
 وی اضافه کرد:این رویدادها البته از جنس سیاسی اند اما نبایستی در گفتار و رفتار خود به گونه ای عمل کنیم که این رویداد ها را به محلی برای منازعه سیاسی تبدیل نماییم و به جای اتحاد به انشقاق جناحی برسیم

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۹۴۵
کد خبر : ۸,۲۰۵