دومین سمینار فرمانداران استان با رویکرد و نگاه تخصصی به مسایل استان برگزار شد.

دومین سمینار فرمانداران استان با رویکرد و نگاه تخصصی به مسایل استان برگزار شد.
ابوذر کوثری مدیر کل سیاسی:
🔹دومین سمینار فرمانداران استان با حضور سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ، فرمانداران و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان با هدف بررسی و طرح مسائل و مشکلات شهرستانها در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

دومین سمینار فرمانداران استان با فاصله زمانی کوتاه از سمینار قبلی در سالن اجتماعات استانداری با رویکرد تخصصی به مسایل استان برگزار شد.
در این سمینار بر اساس برنامه‌ریزی انجام  شده، فرمانداران بصورت چهره به چهره با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مسائل حوزه شهرستانی را مطرح می کنند و مدیران استان در جهت حل و فصل و یا پیگیری و رفع مشکلات با فرمانداران تعامل و همراهی خواهند کرد.
بنابراین گزارش علیرضا نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با تاکید بر رفع نیازمندیهای مردم اظهار داشت : اوضاع معیشتی مردم و نیازمندیهای شهروندان و نگرانی‌های مردم و کم و کاستی ها به ما اعلام می‌شود و همواره این موضوع رصد می شود.
وی اضافه کرد:جنگ تمام‌عیار اقتصادی(تحریم) بر ما تحمیل شده و عرصه را بر مردم تنگ نموده است. لذا در چنین شرایطی مدیران باید به گونه ای طراحی و برنامه ریزی نمایند تا از همین امکانات موجود حداکثر بهره وری را داشته باشیم.
 وی تصریح کرد: باید شرایط را به گونه ای مدیریت کنیم که برای مردم امید بخش باشد.
 نورا افزود: مردم صبور و وفادار استان حداقل انتظارات را دارند و وظیفه‌ی ماست که حداقل نیازمندی های آنان از جمله سوخت و ارزاق را تامین کنیم.
معاون استاندار تصریح کرد: دستگاههای متولی امکانات و نیازمندیهای روزمره مردم از جمله نفت و کپسول گاز مردم را تامین کنند تا این موارد به حوزه فرمانداری نرسد چراکه شخص فرماندار نباید به دنبال پیگیری مواردی چون نفت و آرد و کپسول گاز باشد.
نورا  بر استقبال از سرمایه گذاران و جلوگیری از سنگ اندازی در سیستم اداری و سیستم بانکی تاکید کرد و افزود: سرمایه گذاری که تمام سرمایه زندگی خود را تبدیل به سرمایه نقدی به عنوان سهم آورده نموده است نباید با سنگ‌اندازی سیستم بانکی مواجه شود .
گفتنی است پایان‌بخش این سمینار، در عصر روز برگزاری با حضور استاندار و ارائه دستورات لازم جمع بندی شد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۵۳۲
کد خبر : ۸,۲۲۸