جلسه کارگروه سیاسی و اجتماعی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

جلسه کارگروه سیاسی و اجتماعی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری:

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب باید در راستای خنثی کردن تبلیغات دشمن باشد.

 سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: حضور در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، یک واکنش در مقام دفاع به تبلیغات دشمن می باشد، زیرا دشمنان مترصد آسیب زدن به نظام هستند و این نمایشگاه تمهیدی جهت خنثی کردن توطئه ها و تبلیغات دشمن خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ابوذر کوثری در جلسه «کارگروه سیاسی و اجتماعی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» که پیش از ظهر یکشنبه در استانداری برگزار شد، بیان داشت: اقداماتی که ما انجام می دهیم باید ناظر بر خنثی‌سازی اهدافی باشد که دشمنان از خارج از کشور آن را دنبال می کنند.
 وی گفت: اولویت دشمن قبل از اینکه نظام باشد، خود مردم می‌باشند و دشمن در صدد ایجاد یأس و ناامیدی و موج تفکر انسداد سیاسی در بین مردم و انتقام گیری از مردم است.
 کوثری خاطرنشان کرد: حضور دستگاه‌های اجرایی در نمایشگاه باید به نوعی باز نمایی از عملکرد خود دستگاه باشد و با هدف ایجاد رضایتمندی و پویایی و نشاط در بین مردم برگزار شود.
 این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی باید برای مردم ملموس و قابل فهم باشد و از تبلیغات در قالب بروشور و کتابچه های پرحجم خودداری شود و نمایشگاه باید با نگاه محتوایی و با هدف آگاهی بخشی عمومی برگزار شود.
 وی هم چنین تأکید کرد: در چیدمان نمایشگاه، غرفه های دستگاه‌های مرتبط در کنار هم قرار گیرند تا مردم بتوانند به راحتی از حوزه‌های مورد علاقه خود بازدید نمایند.


 در پایان کوثری بر حضور فعال رسانه‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی خصوصا حوزه‌های فرهنگی و انقلابی در این نمایشگاه تاکید کرد.

۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶
تعداد بازدید : ۵۳۶
کد خبر : ۸,۳۰۳